ZYRTARE:Devolli ndërpret bashkëpunimin me dy lojtarë.

Read Time:22 Second

Klubi i Devollit, që militon në Grupin B, të Kategorisë së Parë, rifilloi ditën e sotme stërvitjen, nën drejtimin e trajnerit Festim Fetollari, teksa nuk kanë vonuar “firot” e para.

Futbollisti brazilian, Alison Kristian Silva dhe portieri Klosajd Avrami, janë 2 të parët e larguar nga klubi juglindor, teksa mësohet se ndarja ka ardhur me konsensus. Lajmi është konfirmuar nga vetë Devolli nëpërmjet një njoftimi në faqen zyrtare.

1 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close