Kololli/Po rikthehet zemra e Kombëtares

Read Time:33 Second

Hekuran Kryeziu ka lënë pas lëndimin e gjatë që e mbajti për shumë kohë jashtë fushave të blerta.

Mesfushori i Zurich është rikthyer në stërvitje të plota me skuadrën, dhe shumë shpejtë pritet të zbarkojë në fushë.

Lëndimi i tij ka qenë një hendikep edhe për Kombëtaren e Kosovës në ndeshjet kualifikuese për EURO 2020.

Lojtari do të jetë i gatshëm për ndeshjet e marsit, në ‘Play Off’ e Ligës së Kombeve, diçka e konfirmuar edhe nga Benjamin Kololli në rrjetet sociale.

“Po rikthehet zemra e Kombëtares”, ka shkruar Kololli, teksa ka paraqitur Kryeziun duke u./Lajmi.net/

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close