Bëhen bashkë dy baxhanakët e përfaqësuses së Kosovës

Besart Berisha dhe Samir Ujkani sot kanë veshur fanellën e përfaqësuesës së Kosovës.

Sulmuesi më i mirë në histori të Ligës së Australisë, Besarti për herë të parë ka veshur fanellën e Kosovës dhe mezi pret debutimin e tij.

Ylli kosovar ka publikuar një foto në rrjetet sociale ku shihet së bashku me kapitenin e përfaqësuesës, Ujkani që në jetën e përditshme përveç bashkëlojtar janë edhe baxhanakë.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *