Dëmtohet Shaqiri

Mesfushori me origjinë nga Kosova, Xherdan Shaqiri, është dëmtuar sërish.

Futbollisti i Stouk Sitit ka braktisur para kohe fushën sot, në sfidën mes Stouk Sitit dhe Suonsit, ndërkohë që ishte dukshëm i zhgënjyer.

Sezoni i ri ka nisur ters për futbollistin e Shqiptare, sepse shumë ndeshje nuk i ka luajtur dot për dëmtim dhe tashmë vjen ky problem i ri, që mund ta lërë jashtë për shumë javë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *