Tjeter talent shqiptar tek Borusia Dortmund

Read Time:23 Second

Talenti 15 vjecar nga Kosova se shpejti ne prove tek Borusia Dortmund. Eshte vetem 15 vjec dhe ky talent kerkohet nga nje klub me emer ne Gjermani. Borusia Dortmund i ka siguruar edhe nxjerrjen e vizes djaloshit nga Prishtina. Ai luan sulmues dhe eshte shpallur nder me te talentuarit ne moshat e tij ne kosove. AI ka per tu perfaqesuar ne ditet e ardhshme prane ketij klubi dhe per kontraten do te flitet pasi te kaloje edhe nje prove dy javore .

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close