Jahmir Hyka shkelqen ne debutimin e tij me Rosenborgun

Read Time:28 Second
18/03/2006
18.03.2006 – Mesfushori shtateshkruter, Jahmir Hyka, ka bere debutimin e tij sot ne fitoren e ngushte 1-0 te skuadres “B” se Rosenborgut ndaj Kil Hemme. Madje, “Maradona” nga Shqiperia e shenoi golin e vetem te takimit ne minuten e 65, duke i dhuruar nje tripikesh te arte skuadres se tij te re. Me tekniken e tij te perkyer dhe levizjet qe beri gjate gjithe takimit, Hyka dhuroi nje spektakel te vertete. I cilesuar si lojtari i ndeshjes, pritet qe Jahmir Hyka te integroje sa me shpejt kontingjentin e skuadres se pare te klubit me te madhe Skandinav.
0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close