Baric, sot ne Kamze per talentet

Read Time:38 Second

03/12/2006, 01:45 –

Trajneri i Shqiperise, Oto Baric, mberrin sot ne Tirane, per te qene i pranishem ne grumbullimin e kombetares U 21, ne qendren e Kamzes. Ky eshte grumbullimi qe ngjall me teper kureshtje nga te tjeret para tij, pasi do te jene te pranishem nje numer i madh lojtaresh te rinj qe luajne ne Europe dhe te afruar nga zyra e talenteve ne Gjermani. Baric e ka bere te ditur me kohe pranine e tij ne kete grumbullim, qe ne takimin e punes qe kishte para disa javeve me Artan Bushatin dhe Shpetim Duron. Pjesa me e madhe e lojtareve qe do te jene te pranishem sot nuk e kane pasaporten shqiptare, keshtu qe, nese shihen te vlefshem, per ta do te fillojne procedurat e marrjes se nenshtetesise.

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close